logo

Budownictwo
Usługi ogólnobudowlane

budowa domów

Wraz z rozwojem naszej firmy i ewoluującymi potrzebami klientów, rozszerzyliśmy ofertę naszych usług. Jako Glob-K&Z proponujemy kompleksowe usługi ogólnobudowlane dla klientów z Warszawy i okolic. Dokładnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami oraz przygotujemy ofertę współpracy szytą na miarę. Z powodzeniem poradzimy sobie z różnego rodzaju obiektami o przeznaczeniu mieszkalnym, usługowym i gospodarczym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

budowa domów

Indywidualne podejście do klienta

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby każdego inwestora mogą być nieco inne. Właśnie dlatego do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny. Zrealizujemy dla Ciebie zarówno standardowe projekty, jak i indywidualne rozwiązania architektoniczne. Wszystko z dbałością o bezpieczeństwo i efektywność użytkowania danego obiektu przez lata.

Kompleksowa budowa obiektów małej architektury:

Budowa małej architektury

Obsługa geodezyjna inwestycji

W ramach usług ogólnobudowlanych oferujemy naszym klientom geodezyjną obsługę inwestycji w Warszawie i okolicach. Posiadamy niezbędne doświadczenie i sprzęt do tego, aby wykonywać kompleksowe prace geodezyjne. Usługi wykonujemy z dbałością o każdy detal oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasz zespól tworzy ponad 20 doświadczonych inżynierów i geodetów. Geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych od Glob-K&Z to gwarancja najwyższej rynkowej jakości.

budowa domów

Kompleksowa budowa domów w stanie:

Kompleksowa obsługa instalacji wodno-kanalizacyjne i C.O:

Instalacja wod-kan i CO
Prace wykończeniowe

Wykonanie prac budowlanych i indywidualnych:

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli stajesz przed wyzwaniem związanym z przeprowadzeniem inwestycji budowlanej, to zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Dokładnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami, a następnie wykonamy kompleksowe usługi ogólnobudowlane. Posiadamy doświadczenie w realizacji takich projektów jak: budowa domów, budowa obiektów małej architektury, wykonywanie prac budowlanych i wykończeniowych, obsługa instalacji wodno-kanalizacyjnej i C.O.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem w celu zapoznania się z ofertą potencjalnej współpracy. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów, dotrzymywanie terminów oraz realizację działań zgodnie z zaplanowanym budżetem. Z nami zagwarantujesz sobie spokój i bezpieczeństwo prowadzonej inwestycji.

NASZE REALIZACJE

Wśród proponowanych przez nas usług znajdą Państwo między innymi budowę domów jednorodzinnych, wykonanie elewacji zewnętrznej, czy modernizację sanitariów. Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami ogólnobudowlanymi firmy GLOB-K&Z.

Porządzie

Warszawa - Mokotów

Zielonka - ul. Krzywa

Jabłonna

Marki - ul. Skrzetuskiego

Serock - ul. Rybaki

Zielonka - ul. Powstańców

Siedlce

Kompleksowa budowa domów

Bramki

Skontaktuj się z nami

Biuro

Media społecznościowe