logo

Usługi geodezyjne Warszawa

Profesjonalne usługi geodezyjne takie jak inwentaryzacja budynku są niezbędne zawsze wtedy, gdy prowadzi się prace budowlane i podziały nieruchomości. Tu liczy się w szczególności nowoczesny sprzęt i precyzja. Wieloletnie doświadczenie oraz wszechstronna znajomość prawa są kluczowe wtedy, gdy usługi mają być realizowane na najwyższym poziomie.

Nowoczesna geodezja to szerokie możliwości – wykorzystanie specjalistycznego sprzętu, który pozwala na pozyskiwanie danych przestrzennych poprzez skaning laserowy, zaawansowane urządzenia elektroniczne do pomiarów i wytyczeń pozwalają geodetom na jeszcze bardziej efektywną pracę i dostarczenie klientom szybko niezbędnej dokumentacji. W przypadku realizacji kompleksowych inwestycji budowlanych asysta wykwalifikowanego geodety wymagana jest przez cały czas.

Szczegółowe pomiary sytuacyjne i wysokościowe z wykorzystaniem nowoczesnych metod, w tym także pomiary GPS pozwalają na dokładne wyznaczenie przestrzeni do różnych celów. Podziały nieruchomości i rozgraniczenia pozwalają na precyzyjne wskazanie granic pomiędzy nimi. Wówczas, gdy planowana jest budowa domu lub innych nieruchomości, także niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej obsługi geodezyjnej, między innymi w celu wykonania map, wytyczeń. Dzięki kompleksowej geodezyjnej obsłudze inwestycji możliwe jest prowadzenie prac do samego początku, w tym sporządzenia niezbędnej dokumentacji, a skończywszy na odbiorach oraz inwentaryzacji budowlanej. Te i wiele innych usług geodezyjnych musi być świadczonych zawsze przez ekspertów posiadających właściwe do tego uprawnienia.

Istniejemy na rynku od 2005 roku i stale dostarczamy naszym klientom generalną obsługę geodezyjną. Zatrudniamy specjalistów o wysokich kwalifikacjach w swojej dziedzinie. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz firm, w tym w branży budowlanej i architektonicznej. Jesteśmy firmą profesjonalną, rzetelną i terminową, a naszym nadrzędnym celem jest pełna satysfakcja klientów, co jest również naszą najlepszą rekomendacją.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług – geodezja w Warszawie – GLOB K&Z

Skontaktuj się z nami

Biuro

Media społecznościowe