O firmie

Usługi geodezyjne - Warszawa

 

Firma GLOB-K&Z została założona w 2004 roku z myślą o świadczeniu usług geodezyjnych na jak najwyższym poziomie.


Zatrudniamy ponad 30 inżynierów geodetów oraz architektów. Każdy posiada stosowne uprawnienia zawodowe. Należymy do Geodezyjnej Izby Gospodarczej oraz Stowarzyszenia Geodetów Polskich.

Zostaw opinie

 

Krzysztof Zientara
PREZES

"Mądrość to wiedza i doświadczenie które musi posiadać każdy pracownik firmy aby mógł sprostać potrzebom każdego klienta.Praca w zespole, sumienność i ciągłe udoskonalanie umiejętności wsparte o nowoczesną technologię pozwala wyróżniać się firmie z tłumu.Szacunek do siebie i innych oraz zdrowa konkurencja jest dla nas podstawą działania. Dzięki takiemu podejściu mamy stałych klientów od wielu lat i stale zwiększamy ich liczebność."

 

dokumentacja 3d zabytków 

 

Od 2007 roku prowadzimy działalność architektoniczną oraz budowlaną, natomiast dwa lata później rozpoczęliśmy korzystać z technologii pozyskiwania dokumentacji 3D dzięki procesowi skaningu laserowego. Pozwala to nam na stworzenie dokumentacji zabytków, a co za tym idzie – skuteczną ich ochronę.

 

Dzięki pasji i zaangażowaniu profesjonalistów pracujących w firmie możemy podjąć każde zlecenie dostarczając optymalne i innowacyjne rozwiązania. Zapraszamy do współpracy.

Nasza misja i cele
 

Profesjonalizm

Zaangażowanie

Innowacja

Nowoczesna technologia

Stały rozwój firmy

Rynki zagraniczne

referencje

 

"Firma GLOB&KZ, Krzysztof Zientara wykonywała zlecony zakres robót zgodnie ze sztuką budowlaną i należytą starannością. Jest to wykonawca profesjonalny, rzetelny, posiadający wysoko wykwalifikowaną kadrę."

Mariusz Floryn VENESSA

 

 

"Wszystkie zlecone prace były wykonane rzetelnie, zgodnie z arkanami sztuki geodezyjnej oraz zgodnie z wcześniej ustalonymi terminami."

Sławomir Wieczorek IZOTERMES

 

"Prace realizowane są profesjonalnie i rzetelnie. Współpraca z przedstawicielami firmy GLOB-K&Z układa się bardzo dobrze, a zadania wykonywane są terminowo."

Janusz Lwowski BILSAN